В честь свята Закоханих ми даруєм 7% знижки на Epir 3

В честь свята Закоханих ми даруєм 7% знижки на Epir 3

Захист на кожен  день -  БЕЗПРОВІДНА ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ ЕЛДЕС, для тих, хто ЛЮБИТЬ своїх близьких!

 

День Закоханих – дуже незвичайне і романтичне свято, коли закохані отримують ще одну можливість сказати один одному про свою любов і подарувати приємні подарунки. Будь розумним і оригінальним ПОДАРИ КОХАНИМ БЛИЗЬКИМ БЕЗПЕКУ - захисти свій будинок від злодіїв, установи GSM-сигналізаціїю Eldes, це дасть Вам та Вашій родині захист на кожен день.

 

Щодня грабують сотні квартир, і винні в цьому, перш за все, самі жертви. Щоб успішно протистояти шахраям, технічний прогрес постійно винаходить нові засоби захисту приміщень від незаконного проникнення. 

 

Так як захистити свій будинок від злодіїв у відсутність господарів? 

 

Прекрасним сучасним засобом захисту є установка сигналізації в квартиру. При цьому у людини існує вибір, який тип сигналізації вибрати ?.

 

Бонусом  до сучасної охоронної системи сьогодні є безпровідна GSM-сигналізаціїя європейського витробника Eldes  - Epir 3.

EPIR3 - це бездротова охоронна GSM система . Бездротова вона тому , що всі необхідні пристрої (датчики , клавіатура , сирена і пр . ) підключаються і взаємодіють без проводів , по радіоканалу . А GSM вона тому , що віддалена взаємодія з системою здійснюється через GSM - мережу .

 

Вибрати стільникового оператора ви можете самі: для установки GSM-сигналізації підійде будь-яка сім-карта. Єдине, потрібно буде стежити — чи достатньо у вас грошей на рахунку. Будемо сподіватися, що вистачить їх надовго!)  

 

Детальніше про GSM сигналізаціїю Eldes Epir 3

 

Ми цінуємо і любимо наших клієнтів, тому  в честь свята Закоханих  
ми даруємо
7% знижки на Epir 3. 

 

 19.05.2016
 (73 просмотров)